Základný strešný nosič SUPERB III LIFTBACK

Originálne strešné nosiče Škoda Auto určené pre Škoda Superb III Sedan.

Na objednávku
Kód: 3V5071126
Značka: ŠKODA
€275,60 –3 % €265 / ks
Kategória: Nosiče ŠKODA
Záruka: 2 roky
superb liftback
Novinka
ZADARMOZADARMO €275,60 –3 %

Základný strešný nosič predstavuje praktický doplnok k vozidlám ŠKODA SUPERB. Vďaka kvalite, preverenej bezpečnosti a užívateľskému komfortu je právom základný strešný nosič označovaný za najlepšie riešenie prepravy objemnejších predmetov tam, kde ich rozmery presahujú možnosti objemu úložného batožinového priestoru vozidla. Len tak sa dá zaistiť plnohodnotne pohodlie cestujúcich v plne obsadenom vozidle. Základný strešný nosič sa jednoduchým spôsobom upevňuje v špáre medzi dverami a postranicu vozidla. Je uzamykateľný, a teda zabezpečený proti krádeži. Využitím tzv. T drážok je možné na strešný nosič namontovať ďalšie praktické a spoľahlivé uzamykateľné transportné systémy akými sú nosiče bicyklov, držiaky lyží, box na lyže a snouboardy, batožinový kôš, apod.
Základný strešný nosič prechádza náročnými testami životnosti a odolnosti voči korózii aj nárazu. Jeho kvalitu potvrdzuje úspešné absolvovanie City Crash testu. Pre úspešné splnenie City Crash testov je nutné, aby nedošlo k oddelení žiadneho z prevážaných predmetov. Tím je zaistená maximálna bezpečnosť cestujúcich vo vnútri vozidla aj ostatných účastníkov cestnej premávky pred aj za vozidlom.
Nosnosť základného strešného nosiča je daná maximálnym povoleným zaťažením strechy (vrátane nosiča), ktoré je uvedené v technickom preukaze každého vozidla.

 

Technické špecifikácie

Kód výrobku

3V5071126

 

Farba

Strieborná

Materiál

Oceľ
Plast
Eloxovaný hliník

 

Rozmery

115,6 × 111,5 cm

 

Obsah sady

Predný nosič, zadný nosič, kľúč (2 ks), montážny návod.

 

Obmedzenia

Nedá sa použiť pre model vozidla SUPERB III COMBI.

 

Nosnosť

95 kg

 

Umiestnenie

Do bočníc vozidla.

 

Údržba

Jeden krát za rok ošetriť pohyblivé časti olejom.

 

Hmotnosť 5 kg

 

Určené pre:

Superb III (2015+)

 

Poznámka

Nosnosť základného strešného nosiča je daná maximálnym povoleným zaťažením strechy (vrátane nosiča), ktoré je uvedené v technickom preukaze každého vozidla.Prepravovaný náklad vrátane strešného nosiča na streche vozidla nesmie presiahnuť hmotnosť 75 kg a súčasne nesmie byť prekročená maximálna prípustná hmotnosť vozidla.

 

Späť do obchodu