Základný strešný nosič RAPID LIFTBACK

Uzamykateľný strešný nosič z eloxovaného hliníka.
Na objednávku
Kód: 5JA071126
Značka: ŠKODA
€149 / ks €149 / 1 ks
Kategória: Nosiče ŠKODA
Záruka: 2 roky
rapis lift
Novinka
ZADARMOZADARMO

Základný strešný nosič je ideálny výbavou pre tých, ktorým ani nadštandardne objemný batožinový priestor typický pre vozidlá ŠKODA nestačí. Zásluhou kvality, preverené bezpečnosti a užívateľského komfortu predstavuje strešný nosič najlepšie riešenia prepravy menej skladných predmetov (napr. Športových potrieb). Len tak sa dá zabezpečiť plnohodnotné pohodlie cestujúcich v plne obsadenom vozidle. Základný strešný nosič sa jednoduchým spôsobom upevňuje do škáry medzi dvere a bočnicu vozidla. Je uzamykateľný, a tým zabezpečený proti krádeži. Využitím tzv. T drážky možno na strešný nosič montovať ďalšie uzamykateľné prepravné systémy (nosiče bicyklov, držiaky lyží, box na lyže a snowboardy, batožinový kôš pod.). Základný strešný nosič prechádza náročnými testami životnosti a odolnosti voči korózii aj nárazu. Jeho kvalitu potvrdzuje úspešne absolvovaný City Crash test. Pre úspešné splnenie City Crash testu je potrebné, aby nedošlo k oddeleniu žiadneho z prevážaných predmetov. Tým je zaistená maximálna bezpečnosť cestujúcich vnútri vozidla aj ostatných účastníkov cestnej premávky pred aj za vozidlom.

 

Technické špecifikácie

Kód výrobku

5JA071126

 

Materiál

Oceľ
Plast
Eloxovaný hliník

 

Rozmery

1170, 1140 cm

 

Obsah sady

Predný priečny nosič, zadný priečny nosič, kľúč (2ks), montážny návod.

 

Obmedzenia

Nedá sa použiť pre model RAPID SPACEBACK.

 

Poznámka

Nosnosť základného strešného nosiča je daná maximálnym povoleným zaťažením strechy (vrátane nosiča), ktoré je uvedené v technickom preukaze každého vozidla.

 

Nosnosť

75 kg

 

Umiestnenie

Do bočníc vozidla.

 

Údržba

Raz ročne postriekať pohyblivé časti olejom.

 

Hmotnosť

2,2 kg

 

Fotografia je len ilustratívna

Áno

Určené pre:

Rapid (2012-2020)

 

Poznámka

Nosnosť základného strešného nosiča je daná maximálnym povoleným zaťažením strechy (vrátane nosiča), ktoré je uvedené v technickom preukaze každého vozidla.Prepravovaný náklad vrátane strešného nosiča na streche vozidla nesmie presiahnuť hmotnosť 75 kg a súčasne nesmie byť prekročená maximálna prípustná hmotnosť vozidla.

Späť do obchodu