YAKIMA JUSTCLICK 2

Cyklonosič s najjednoduchšou manipuláciou na trhu. Určený na prevoz dvoch bicyklov s možnosťou rozšírenia o tretí. Vhodný aj na prevoz E-bikov.

Na objednávku
Kód: 8002486
Značka: YAKIMA
€599 / ks €599 / 1 ks
Kategória: Nosiče bicyklov
Záruka: 2 roky

Unikátny nosič bicyklov  na ťažné zariadenie "Just click".

Revolučný systém montáže nosiča bez použitia náradia. 

 

Stačí len nasadiť, sklopiť a je pripravený slúžiť - proste iba "klik". Vďaka bezpečnostným prvkom  máte istotu správneho upnutia.

Nosič bicyklov JustClick 2 disponuje precíznou povrchovou úpravou a ako jediný produkt má povrchovo upravené aj hliníkové časti. Konštrukcia je pevná, čo poskytuje možnosť prevážania aj elektrobicyklov a navyše šírkovo nastaviteľná, teda je praktickým riešením pri vozidlách SUV a LUV.

JustClick 2 je jediný nosič, ktorého rozšírenie kapacity adaptérom je možné v priebehu jedinej sekundy, takže nestrácate žiaden drahocenný čas zdĺhavou montážou.

Demontáž a prenos nosiča JustClick 2 predstavuje pohodlnú záležitosť, nakoľko viete nosič ťahať po zemi pomocou manipulačných koliesok. Žiadne obtiažne vláčenie, jednoducho ho zdvihnete z ťažného zariadenia, položíte na zem a odložíte kam je potrebné. Prípadne ho zavesíte na stenu v parkovacej zloženej pozícii.

Nosič bicyklov JustClick 2  13 pinovú zásuvku ( spiatočka + hmlovka ) s redukciou na 7 pinovú v balení, špeciálny Power Lock zámok aj s bezpečnostnými kľúčmi.

 

Nosič disponuje úložným priestorom pre 2 bicykle, ktorý viete rozšíriť pomocou rozširujúceho nástavca o tretí bicykel.

 

Rozmery

Dĺžka:

58 cm

Šírka:

100 cm

Výška:

77 cm

Kapacita:

2 bicykle s možnosťou rozšírenia

Nosnosť:

60 kg

Hmotnosť:

16,8 kg

Uzamykateľnosť nosiča:

áno

Uzamykateľnosť bicyklov:

áno

Materiál:

Hliník/oceľ/plast

Zásuvka:

13-pin

Max. hmotnosť jedného bicykla:

30 kg

Sklopenie nosiča:

áno

 

Späť do obchodu