THULE VELOCOMPACT 926

Populárny a kompaktný cyklonosič určený na prevoz troch štandardných bicyklov. S možnosťou rozšíriť o štvrtý bicykel.

Na objednávku
Kód: TH926002
Značka: Thule
€589 / ks €589 / 1 ks
Kategória: Nosiče bicyklov
Záruka: 2 roky
THULE VELOCOMPACT 926
ZADARMOZADARMO

Nosič bicyklov THULE VeloCompact 926 predstavuje novú radu kompaktných a ľahkých nosičov bicyklov. Je ideálnym riešením na každodenné použitie na aute vybavenom ťažnou guľou. Dá sa veľmi jednoducho zložiť a upratať, vďaka kompaktným rozmerom sa zmestí do väčiny kufrov áut.

THULE VeloCompact 926 je najľahší a najkompaktnejší nosič na 3 bicykle. K ľahkej montáži prispieva nastaviteľné spojenie ovládané jednou rukou, ktoré vyžaduje použitie nízkej sily na upevnenie nosiča. Nosič je vopred zložený, pri jeho inštalácii nie je potrebné žiadne náradie.

Výklopný mechanizmus nosiča THULE VeloCompact 926 sa ovláda pomocou inteligentného nožného pedála, čo Vám ponechá voľné ruky na pridržanie bicyklov počas vyklápania. Dostanete sa tak bezproblémovo k batožinovému priestoru aj s bicyklami namontovanými na nosiči.

Všetky držiaky rámu sú prakticky snímateľné, na vhodnejšiu a rýchlejšiu montáž bicyklov na nosič. Držiaky sú dostatočne veľké na montáž okrúhlych aj oválnych rámov ( 22 - 80 mm ) a sú vybavené gumeným povrchom na ochranu rámu bicyklov. Vysúvateľné držiaky kolies umožňujú aj prepravu bicyklov s veľkým zázvorom.

Pre zabezpečenie bicyklov máte k dispozícii dva zhodné zámky, a to na uzamknutie bicyklov k nosiču, a následné uzamknutie nosiča na ťažnej guli. V prípade potreby uskladnenia, sa dá nosič jednoducho zložiť aby zaberal podstatne menej miesta a v tomto zloženom stave sa takisto  zmestí do väčšiny automobilov.

Nosič bicyklov THULE VeloCompact 926 je vhodný na prenos 3 bicyklov. Táto kapacita je však rozšíriteľná na 4 bicykle za pomoci adaptéra VeloCompact.

 

Parametre

Rozmery:

128 x 75 x 79 cm

Rozmery v zloženom stave:

103 x 72 x 36 cm

Kapacita:

3 bicykle (4 bicykle s použitím adaptéra)

Nosnosť:

60 kg

Hmotnosť:

19,6 kg

Max. hmotnosť jedného bicykla:

25 kg

Max. priemer rámu bicykla:

22–80 mm

Max. šírka pneumatiky:

3"

Max. veľkosť kolies (priemer):

29"

Uzamykateľnosť bicyklov:

áno

Uzamykateľnosť nosiča:

áno

Zásuvka:

13-pin

Certifikát GS/TÜV:

áno

 

Späť do obchodu