THULE VELOCOMPACT 924

Populárny a kompaktný cyklonosič určený na prevoz dvoch štandardných bicyklov. Bez možnosti rozšírenia.

Na objednávku
Kód: 924001
Značka: Thule
€579 / ks €579 / 1 ks
Kategória: Nosiče bicyklov
Záruka: 2 roky
THULE VELOCOMPACT 924
ZADARMOZADARMO

Nosič bicyklov THULE VeloCompact 924 predstavuje novú radu kompaktných a ľahkých nosičov bicyklov. Je ideálnym riešením na každodenné použitie na aute vybavenom ťažnou guľou.

THULE VeloCompact 924 váži 14,2kg, čo robí montáž a demontáž nosiča veľmi jednoduchú a bezproblémovú. K ľahkej montáži prispieva aj nastaviteľné spojenie ovládané jednou rukou, ktoré vyžaduje použitie nízkej sily na upevnenie nosiča.

Výklopný mechanizmus nosiča THULE VeloCompact 924 sa ovláda pomocou inteligentného nožného pedála, čo Vám ponechá voľné ruky na pridržanie bicyklov počas vyklápania. Dostanete sa tak bezproblémovo k batožinovému priestoru aj s bicyklami namontovanými na nosiči.

Všetky držiaky rámu sú prakticky snímateľné, na vhodnejšiu a rýchlejšiu montáž bicyklov na nosič. Držiaky sú dostatočne veľké na montáž okrúhlych aj oválnych rámov ( 22 - 80 mm ) a sú vybavené gumeným povrchom na ochranu rámu bicyklov. Vysúvateľné držiaky kolies umožňujú aj prepravu bicyklov s veľkým zázvorom.

Pre zabezpečenie bicyklov máte k dispozícii dva zhodné zámky, a to na uzamknutie bicyklov k nosiču a následné uzamknutie nosiča na ťažnej guli. V prípade potreby uskladnenia, sa dá nosič jednoducho zložiť aby zaberal podstatne menej miesta a v tomto zloženom stave sa takisto  zmestí do väčšiny automobilov.

Nosič bicyklov THULE VeloCompact 924 je vhodný na prepravu 2 bicyklov.

 

Rozmery:

130 x 56 x 76 cm

Rozmery v zloženom stave:

106 x 66 x 30 cm

Kapacita:

2 bicykle

Nosnosť:

46 kg

Hmotnosť:

14,2 kg

Max. hmotnosť jedného bicykla:

25 kg

Max. priemer rámu bicykla:

22–80 mm

Max. šírka pneumatiky:

3"

Max. veľkosť kolies (priemer):

29"

Uzamykateľnosť bicyklov:

ano

Uzamykateľnosť nosiča:

ano

Zásuvka:

13-pin

Certifikát GS/TÜV:

áno

 

 

Späť do obchodu