THULE TEPUI AUTANA 4 HAZE GRAY pre 4 osoby

Priestranný stan určený pre 4 osoby. Súčasťou balenia je predsieň. Predĺžená strecha zakrýva rebrík. Vďaka predsieni vzniká uzatvorená miestnosť okolo rebríka. Upínanie pomocou U-boltu. 

Na objednávku
Kód: TH901500
Značka: Thule
€3 229 –22 % €2 499 / ks €2 499 / 1 ks
Kategória: Autostany
Záruka: 2 roky
THULE TEPUI AUTANA 4 HAZE GRAY pre 4 osoby
ZADARMOZADARMO €3 229 –22 %

Strešné stany od Thule Tepui Vám umožnia vytvoriť pohodlný domov na cestách za dobrodružstvom

Stan Thule Tepui Autana 4 je vyrobený z vysoko kvalitného 600D rip-stop poly-bavlneného materiálu, strieška 260g poly-bavlna čo zaisťuje ochranu pred silným dažďom alebo vetrom. Farebné prevedenie Haze Gray.

Priestranný stan poskytuje priestor 4 osobám. 4 vnútorné úložné vrecká využijete na kempingové vybavenie. Veľmi pohodlné penové matrace sú súčasťou stanu. S nimi zabudnete, že ste mimo domova! Veľké bočné okná umožňujú maximálny výhľad na okolie. V noci sa pri zaspávaní môžete dívať aj na hviezdnu oblohu po odňatí hornej striešky. Všetky okná sú samozrejmé vybavené sieťkou na zips proti hmyzu.

Teleskopický rebrík je dostatočne dlhý, aby eliminoval potrebu predlžovania a zároveň je prínosným pomocníkom pri rozkladaní stanu. Predĺžená strecha zakrýva rebrík. Vďaka predsieni vzniká uzatvorená miestnosť okolo rebríka. Upínanie pomocou U-boltu. Dodávané univerzálne montážne konzoly sa dajú pripevniť na väčšinu strešných nosičov, čo umožňuje veľmi jednoduchú inštaláciu a nastavenie. 

Stan sa rozloží a opäť zloží v priebehu niekoľkých minút. 

Cestovný obal je vyrobený z nepremokavého 1000g vysokovýkonného PVC materiálu, ktorý poskytuje vysokú ochranu pri cestovaní.

 

Rozmery

Rozmery v rozloženom stave:

310 × 183 × 132 cm

Rozmery v zloženom stave:

122 × 183 × 31 cm

Kapacita:

4 osoby

Priestor na spanie:

244 × 183 cm

Hmotnosť:

68.7 kg

Nosnosť (statická):

295 kg

Farba:

Haze Gray

 

Späť do obchodu