Thule EasyFold 934 XT 3

 Dizajnový, plne skladací cyklonosič, určený pre tri bicykle. Malý kompaktný tvar v zloženom stave. Bez možnosti rozšírenia.

Na objednávku
Kód: 934100
Značka: Thule
€829 / ks €829 / 1 ks
Kategória: Nosiče bicyklov
Záruka: 2 roky

Uvažujete nad kúpou nosiča na ťažné, ale odrádza Vás skladovanie nosiča? Thule EasyFold XT 934 pre tri bicykle je bezkonkurenčne najmenší nosič v zloženom stave, nakoľko má po zložení úžasných 31 x 83 x 86 cm. 

Vlastnosti Thule EasyFold XT 934:

Jedinečnou vlastnosťou nosiča bicyklov Thule EasyFold XT 934 je,  že jeho montáž a demontáž na ťažnú guľu sa môže vykonávať v zloženom stave, vďaka čomu môžete pristúpiť k nosiču omnoho pohodlnejšie zboku, namiesto zozadu.

Výklopný mechanizmus nosiča Thule EasyFold XT 934 sa ovláda pomocou inteligentného nožného pedála, čo Vám ponechá voľné ruky na pridržanie bicyklov počas vyklápania. Dostanete sa tak bezproblémovo k batožinovému priestoru aj s bicyklami namontovanými na nosiči.

Vďaka lepšiemu prístupu a nastaviteľnému spojeniu ovládaného jednou rukou bez nutnosti použitia väčšej sily namontujete nosič na ťažné zariadenie do slova za pár sekúnd.

 

Bicykle k nosiču upevníte jednoducho vďaka odnímateľným držiakom rámu vybaveným uzamykateľnými ružicami s omedzovačom momentu utiahnutia Thule AcuTight, ktorý cvakne v momente keď je bicykel optimálne dotiahnutý. Držiaky sú dostatočne veľké na montáž okrúhlych aj oválnych rámov ( 22 - 80 mm ) a sú vybavené gumeným povrchom na ochranu rámu bicyklov. 

 

Pre zabezpečenie bicyklov máte k dispozícii samostatné zámky na uzamknutie bicyklov k nosiču a taktiež zámok na uzamknutie nosiča k ťažnej guli. 

Nastaviteľné pracky s extra dlhými popruhmi umožňujú pohodlné upevnenie bicyklov aj s extra  širokými pneumatikami (až 4.7palcovými).

 

Ergonomické přenášanie cyklonosiča vďaka integrovanej rukoväti na prenášanie.

 

Rozmery

 

Rozmery:

123 x 83 x 86 cm

Rozmery v zloženom stave:

31 x 83 x 86 cm

Kapacita:

3 bicykle

Nosnosť:

60 kg

Hmotnosť:

23,1 kg

Max. hmotnosť jedného bicykla:

30 kg

Materiál:

Hliník/plast

Farba:

strieborná / čierna

Max. priemer rámu bicykla:

22–80 mm

Max. šírka pneumatiky:

3" (With Thule XXL Fatbike Wheel Straps 4.7")

Certifikát GS/TÜV:

áno

Uzamykateľnosť bicyklov:

áno

Uzamykateľnosť nosiča:

áno

Zásuvka:

13-pin

 

Späť do obchodu