THULE APPROACH M PELICAN GRAY pre 2 osoby + dieťa

Novinka roku 2023! Strešný stan určený pre 2 osoby (+1 dieťa). Vybavený panoramatickými strešnými oknami pre lepší výhľad a vetranie. Rozmery matraca 240 × 130 cm

 

 

Na objednávku
Kód: TH901012
Značka: Thule
€2 999 / ks €2 999 / 1 ks
Kategória: Autostany
Záruka: 2 roky
THULE APPROACH M PELICAN GRAY pre 2 osoby + dieťa
Novinka
ZADARMOZADARMO

Thule Approach je stan, vďaka ktorému je cestovanie za dobrodružstvom jednoduchšie, pohodlnejšie a zábavnejšie. Autostan maximalizuje vnútorný priestor, takže vám poskytne skvelé miesto na posedenie aj pre pohodlný spánok. Tento strešný stan je vyrobený pre náročné dobrodružstvá mimo vychodenej cesty a rovnako tak sa skvele hodí na krátke výlety po okolí alebo víkendové výlety s rodinou a priateľmi. Premeňte svoje vozidlo na domov mimo domova a vydajte sa na cesty, či už šoférujete SUV, sedan, veľký pickup alebo hatchback.

S Thule Approach vyzdvihnete Vaše budúce dobrodružstvo doslova na vyššiu úroveň, pretože budete spať vysoko nad zemou. Panoramatické okná na strope a stenách vás priblížia prírode ako nikdy predtým! Thule Approach bol dôkladne otestovaný z hľadiska odolnosti a dlhej životnosti, a preto je pripravený na vašu ďalšiu cestu, nech už sa vydáte kamkoľvek.


Thule Approach je vyrobený na jednoduché používanie. Inovatívne montážne držiaky umožňujú inštalovať stan na strechu v priebehu niekoľkých minút – o polovicu rýchlejšie ako pri tradičných strešných stanovách. Montážne držiaky navyše stan uzamknú k strešnému nosiču pre väčšiu bezpečnosť. Akonáhle dorazíte do cieľa, rozloženie strešného stanu vám nezaberie viac ako 3 minúty.

 

Parametre

Rozmery v rozloženom stave:

240 × 143 × 102 cm

Rozmery v zloženom stave:

124 × 143 × 28 cm

Kapacita:

2 - 3 osoby

Priestor na spanie:

240 × 130 cm

Hmotnosť:

58 kg

Nosnosť (statická):

300 kg

Farba:

Pelican Gray

 

 

 

Späť do obchodu