THULE APPROACH M DARK SLATE pre 2 osoby + dieťa

Ďalšia úroveň strešných stanov:od Thule - viac priestoru, viac pohodlia, viac dobrodružstiev.

Na objednávku
Kód: TH901014
Značka: Thule
€2 999 / ks €2 999 / 1 ks
Kategória: Autostany
Záruka: 2 roky
THULE APPROACH M DARK SLATE pre 2 osoby + dieťa
Tip
ZADARMOZADARMO

Thule Approach je stan, vďaka ktorému je cestovanie za dobrodružstvom jednoduchšie, pohodlnejšie a zábavnejšie. Autostan maximalizuje vnútorný priestor, takže vám poskytne skvelé miesto na posedenie aj pre pohodlný spánok. Tento strešný stan je vyrobený pre náročné dobrodružstvá mimo vychodenej cesty a rovnako tak sa skvele hodí na krátke výlety po okolí alebo víkendové výlety s rodinou a priateľmi. Premeňte svoje vozidlo na domov mimo domova a vydajte sa na cesty, či už šoférujete SUV, sedan, veľký pickup alebo hatchback.

S Thule Approach vyzdvihnete Vaše budúce dobrodružstvo doslova na vyššiu úroveň, pretože budete spať vysoko nad zemou. Panoramatické okná na strope a stenách vás priblížia prírode ako nikdy predtým! Thule Approach bol dôkladne otestovaný z hľadiska odolnosti a dlhej životnosti, a preto je pripravený na vašu ďalšiu cestu, nech už sa vydáte kamkoľvek.


Thule Approach je vyrobený na jednoduché používanie. Inovatívne montážne držiaky umožňujú inštalovať stan na strechu v priebehu niekoľkých minút – o polovicu rýchlejšie ako pri tradičných strešných stanovách. Montážne držiaky navyše stan uzamknú k strešnému nosiču pre väčšiu bezpečnosť. Akonáhle dorazíte do cieľa, rozloženie strešného stanu vám nezaberie viac ako 3 minúty.

 

Parametre

Rozmery v rozloženom stave:

240 × 143 × 102 cm

Rozmery v zloženom stave:

124 × 143 × 28 cm

Kapacita:

2 - 3 osoby

Priestor na spanie:

240 × 130 cm

Hmotnosť:

58 kg

Nosnosť (statická):

300 kg

Farba:

Dark Slate

 

Späť do obchodu