Priečny strešný nosič SUPERB III COMBI

Originálne strešné nosiče Škoda Auto určené pre Škoda Superb III Combi.

Na objednávku
Kód: 3V9071151
Značka: ŠKODA
€244,20 –18 % €199 / ks €199 / 1 ks
Kategória: Nosiče ŠKODA
Záruka: 2 roky
superb combi
Novinka
ZADARMOZADARMO €244,20 –18 %

Priečny strešný nosič predstavuje praktický doplnok k vozidlám ŠKODA SUPERB COMBI s výbavou pozdĺžnych strešných nosičov. Vďaka kvalite, preverenej bezpečnosti a užívateľskému komfortu je právom priečny strešný nosič označovaný za najlepšie riešenie prepravy objemnejších predmetov tam, kde ich rozmery presahujú možnosti úložného batožinového priestoru vozidla. Priečny strešný nosič sa po osadení na pozdĺžne strešné nosiče jednoducho upevní preklopením excentrickej páčky do spodnej polohy. Je uzamykateľný a tým zabezpečený proti krádeži. Využitím tzv. T drážky je možné na strešný nosič namontovať ďalšie praktické a spoľahlivé uzamykateľné transportné systémy akými sú nosiče bicyklov, držiaky lyží, box na lyže a snowboardy, batožinový kôš, apod. Strešný nosič prechádza náročnými testami na odolnosť voči korózii alebo životnosť. Odolnosť a pevnosť nosiča potvrdzuje úspešne absolvovaný City Crash test (metóda testovania transportných systémov).

 

Technické špecifikácie

Kód výrobku

3V9071151

 

Materiál       

Oceľ

Plast

Eloxovaný hliník

 

Rozmery       

120,4 × 116,8 cm

 

Obsah sady   

Predný priečny nosič, zadný priečny nosič, montážny návod.

Obmedzenia Iba pre model SUPERB Combi s pozdĺžnym strešným nosičom vo výbave vozidla.

 

Poznámka

Maximálna nosnosť je podmienená údajom max. nosnosti strechy uvedenej vo veľkom technickom preukaze. Nosič je určený len pre vozidlá s pozdĺžnym strešným nosičom vo výbave vozidla.

 

Nosnosť

100 kg

 

Umiestnenie

Na pozdĺžne strešné nosiče vozidla.

 

Údržba

Jeden krát ročne nastriekať pohyblivé časti olejom.

 

Hmotnosť

3,7 kg

 

Určené pre:

Superb III (2015+)
 

Poznámka

Nosnosť základného strešného nosiča je daná maximálnym povoleným zaťažením strechy (vrátane nosiča), ktoré je uvedené v technickom preukaze každého vozidla.Prepravovaný náklad vrátane strešného nosiča na streche vozidla nesmie presiahnuť hmotnosť 75 kg a súčasne nesmie byť prekročená maximálna prípustná hmotnosť vozidla.

Späť do obchodu