Priečny strešný nosič OCTAVIA IV COMBI

Umiestnenie na pozdĺžne strešné nosiče vozidla.

Na objednávku
Kód: 5E7071151A
Značka: ŠKODA
€219 / ks €219 / 1 ks
Kategória: Nosiče ŠKODA
Záruka: 2 roky
Screenshot 2023 04 17 at 18 03 47 NOSIČE ŠKODA OCTAVIA IV COMBI ORIGINÁL Autohaus.sk
Novinka
ZADARMOZADARMO

Aerodynamický tvar priečnikov a štýlový dizajn sú charakteristickými znakmi priečneho strešného nosiča z ponuky ŠKODA Originálneho príslušenstva. Nosič ladí s celkovým dizajnom modelu OCTAVIA a zároveň pomáha obmedziť aerodynamický odpor aj hluk. Ide o naskrz praktický doplnok, ktorý využijete pri preprave objemnejších predmetov presahujúcich vnútornú kapacitu vozidla.

Priečny strešný nosič sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou - pre jeho uchytenie k pozdĺžnym lyžinám stačí preklopiť excentrickú páčku do spodnej polohy. Naviac je uzamykateľný a tým zabezpečený proti krádeži. Využitím tzv. T-drážky je možné na strešný nosič namontovať ďalšie praktické a spoľahlivé uzamykateľné transportné systémy, akými sú nosiče bicyklov, Držiaky lyží, box na lyže a snowboardy, batožinový kôš pod.

Strešný nosič prechádza náročnými testami na vodotesnosť, odolnosť voči aj korózii alebo životnosť. Odolnosť a pevnosť nosiča potvrdzuje úspešným absolvovaný City Crash test (metóda testovania transportných systémov).

Technické špecifikácie

Kód výrobku

5E7071151A

 

Materiál

Oceľ
Plast
Eloxovaný hliník

 

Rozmery

Predný - 1088 mm, zadný - 1040 mm.

 

Obsah sady

Predný priečny nosič, zadný priečny nosič, kľúč (2 ks), montážny návod.

 

Upozornenie

Pri montáži / užívaní nosiča je nutné dodržiavať návod na použitie. Vplyvom nesprávneho upevnenia alebo nevhodnej manipulácie je možné spôsobiť poškodenie, zablokovanie alebo obmedzenie funkčnosti výrobku. Z tohto dôvodu je nutná ukážka použitia preškolenou osobou. Správne prevedená inštalácia má vplyv na funkčnosť výrobku.

 

Obmedzenia

Iba pre vozidlá Octavia Combi s pozdĺžnym strešným nosičom vo výbave vozidla.

 

Poznámka

Prepravovaný náklad, vrátane priečneho strešného nosiča na streche vozidla, nesmie presiahnuť hmotnosť 75 kg a súčasne nesmie byť prekročená maximálna prípustná hmotnosť vozidla.

 

Umiestnenie

Na pozdĺžne strešné nosiče vozidla.

 

Hmotnosť

5,5 kg

 

Fotografia je len ilustratívna

Áno

 

Určené pre:

Octavia IV (2019+)

 

Poznámka

Nosnosť základného strešného nosiča je daná maximálnym povoleným zaťažením strechy (vrátane nosiča), ktoré je uvedené v technickom preukaze každého vozidla.Prepravovaný náklad vrátane strešného nosiča na streche vozidla nesmie presiahnuť hmotnosť 75 kg a súčasne nesmie byť prekročená maximálna prípustná hmotnosť vozidla.

Späť do obchodu