Priečny strešný nosič KAROQ

Uzamykateľný strešný nosič z eloxovaného hliníka.
Na objednávku
Kód: 57A071151
Značka: ŠKODA
€209 / ks €209 / 1 ks
Kategória: Nosiče ŠKODA
Záruka: 2 roky
karoq
Novinka
ZADARMOZADARMO

Priečny strešný nosič predstavuje praktický doplnok k vozidlám ŠKODA KAROQ. Vďaka kvalite, preverenej bezpečnosti a užívateľskému komfortu je právom priečny strešný nosič označovaný za najlepšie riešenie prepravy objemnejších predmetov tam, kde ich rozmery presahujú možnosti úložného batožinového priestoru vozidla. Priečny strešný nosič sa jednoducho upevní preklopením excentrickej páčky do spodnej polohy. Je uzamykateľný, a tým zabezpečený proti krádeži. Využitím tzv. T drážky je možné na strešný nosič namontovať ďalšie praktické a spoľahlivé uzamykateľné transportné systémy akými sú nosiče bicyklov, držiaky lyží, box na lyže a snouboardy, batožinový kôš, apod. Strešný nosič prechádza náročnými testami na vodotesnosť, odolnosť voči korózii alebo životnosť . Odolnosť a pevnosť nosiča potvrdzuje úspešne absolvovaný City Crash test (metóda testovania transportných systémov).

Technické špecifikácie

Kód výrobku

57A071151

 

Materiál

Oceľ
Eloxovaný hliník
Plast

 

Rozmery

Predný - 123,1 cm, zadný - 116,8 cm.

 

Obsah sady

Predný priečny nosič, zadný priečny nosič, kľúče (2 ks), montážny návod.

 

Upozornenie

V prípade straty kľúča alebo poškodenia zámku: náhradná sada 4 zámkov a 2 kľúčov / 3T9 071 220.

 

Poznámka

Nosnosť priečneho strešného nosiča je daná maximálnym povoleným zaťažením strechy vozidla (vrátane nosiča) uvedeného vo veľkom technickom preukaze vozidla.

 

Nosnosť

75 kg

 

Umiestnenie

Na pozdĺžne strešné nosiče vozidla.

 

Údržba

Raz ročne nastriekať pohyblivé časti olejom.

 

Hmotnosť

3,7 kg

 

Fotografia je len ilustratívna

Áno

 

Určené pre:

Karoq (2017+)

 

Poznámka

Nosnosť základného strešného nosiča je daná maximálnym povoleným zaťažením strechy (vrátane nosiča), ktoré je uvedené v technickom preukaze každého vozidla.Prepravovaný náklad vrátane strešného nosiča na streche vozidla nesmie presiahnuť hmotnosť 75 kg a súčasne nesmie byť prekročená maximálna prípustná hmotnosť vozidla.

 

Späť do obchodu