Priečny strešný nosič FABIA COMBI III

Uzamykateľný strešný nosič z eloxovaného hliníka.

Na objednávku
Kód: 6V9071151
Značka: ŠKODA
€171,20 –3 % €165 / ks €165 / 1 ks
Kategória: Nosiče ŠKODA
Záruka: 2 roky
fabia combi
Novinka
ZADARMOZADARMO €171,20 –3 %

Priečny strešný nosič predstavuje praktický doplnok k vozidlám ŠKODA FABIA COMBI s pozdĺžnymi strešnými nosičmi. Vďaka kvalite, preverenej bezpečnosti a užívateľskému komfortu je právom priečny strešný nosič označovaný za najlepšie riešenie prepravy objemnejších predmetov tam, kde ich rozmery presahujú možnosti úložného batožinového priestoru vozidla. Priečny strešný nosič sa po usadení na pozdĺžne strešné nosiče jednoducho upevnia preklopením excentrickej páčky do spodnej polohy. Je uzamykateľný, a teda zabezpečený proti krádeži. Využitím tzv. T drážok je možné na strešný nosič namontovať ďalšie praktické a spoľahlivé uzamykateľné transportné systémy akými sú nosiče bicyklov, držiaky lyží, box na lyže a snowboardy, batožinový kôš, a podobne. Strešný nosič prechádza náročnými testami na vodotesnosť, odolnosť voči korózii a životnosť . Odolnosť a pevnosť nosiča spoľahlivo potvrdzuje úspešne absolvovaný City Crash test (metóda testovania transportných systémov).

Technické špecifikácie

Kód výrobku

6V9071151

 

Materiál

Oceľ
Plast
Eloxovaný hliník

 

Rozmery

118, 111 cm

 

Obsah sady

Predný priečny nosič, zadný priečny nosič, kľúč (2ks), montážny návod.

 

Obmedzenia

Iba pre model FABIA III COMBI s pozdĺžnym strešným nosičom vo výbave vozidla. Nedá sa použiť pre model FABIA II HATCHBACK.

 

Poznámka

Nosnosť priečneho strešného nosiča je daná maximálnym povoleným zaťažením strechy vozidla vrátane nosiča, ktorá je uvedená v Osvedčení o evidencii vozidla - časť 2 ("veľký technický preukaz vozidla").

 

Nosnosť

75 kg

 

Umiestnenie

Na pozdĺžne strešné nosiče vozidla.

 

Údržba

Raz ročne postriekať pohyblivé časti olejom.

 

Hmotnosť

4 kg

 

Určené pre:

Fabia III (2014+)

 

Poznámka

Nosnosť základného strešného nosiča je daná maximálnym povoleným zaťažením strechy (vrátane nosiča), ktoré je uvedené v technickom preukaze každého vozidla.Prepravovaný náklad vrátane strešného nosiča na streche vozidla nesmie presiahnuť hmotnosť 75 kg a súčasne nesmie byť prekročená maximálna prípustná hmotnosť vozidla.

 

 

Späť do obchodu